Inca News Haber Portalı

Inca News Haber Portalı Inca News Haber Portalı

Son Dakika
Eymen ez-Zevahiri

Eymen ez-Zevahiri
Güncelleme: 00:46, 29 June 2016 Wednesday


Suriye'nin Direnişçi Halkına

zevahiri


  • Paylaş

"Esad ve Obama'ya Deyin ki : "Korku zincirlerini kırdık, işkence dolu hapishanelerinizi yerle bir ettik. Suriye'nin mücahidleri ve hür insanları olarak şereflice yaşamaya ya da şehidler olarak ölmeye karar verdik

Deyin ki : "Allah'ın izniyle mübarek öfkemiz ve sert direnişimiz muzaffer cihad bayrağı sevgili Kudüs'ümüzün üzerinde dalgalanmadıkça durmayacaktır".

Şarkın İzzetli Diyarı Şam'dır

 

"Kendileriyle savaşılanlara, zulme uğramış olmaları sebebiyle, (savaş konusunda) izin verildi.Şüphesiz Allah onları zafere ulaştırmaya kadirdir." (Hac 39)

 

Bismillah...

 

Allaha hamd olsun, Salat ve selam Allah'ın Resulüne, aline, ashabına ve onları dost edinenlere olsun...

 

Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi tüm Müslüman kardeşlerimin üzerine olsun...

 

Bu mesajımı ribat, cihad, izzet, yiğitlik ve cömertlikle, zillete başkaldırmış, zulme ve zalimlere karşı koymuş, fedakârlıkta yarışan yüce Şam ehline yöneltmek istiyorum.

 

Sizlere Derim ki: Ey Kahraman Yiğitler, Ey Mücahidler, İyiliği emredip kötülükten alıkoyanlar! Sizlere Selam Olsun!

 

Ey Zulme ve Katliama Uğramış Mustazaf Mazlumlar Sizlere Selam Olsun !

 

Ey Kardeşlerimiz! Sizlere Selam Olsun! Sizler zalim, hain ve haddini aşmış bir zorbanın zulmüne, fesadına, ihanetine, küresel zorbalarla işbirliği yapana ve Golan Tepelerini Siyonistlere peşkeş çekene karşı direnişiniz ile ders verdiniz! Selam Sizlere Olsun! Sizler yüce dağlar gibisiniz! Zulmün her türlüsüne uğradığınız halde başı dik durdunuz! Ne zaman sizden biri şehit olsa sizden yüzlerce yiğit şehadet için öne atılmakta... Ne zaman sizden biri esir alınsa sonu esaret olsa da öne atılırsınız... Sevgili Suriye'nin her karışındaki İslam'ın aslanlarına ve yiğitlerine selam olsun!

 

Şu kafiyelerimle mazeretlerimi sunduğum....

 

Saba rüzgarı ile üşüyen ve gözyaşları dinmeyen....

 

Uğradığı felaketler vasfedilemeyecek kadar büyük olan....

 

Uğradığı her felaket ile gönlümde derin yaralar oluşan Şam Ehline Selam Olsun !...

 

Ey kahraman yiğitler! Öne atılmanızla örnek oluşturdunuz. İslam ve Arap alemine fedakarlığınızla, sebatınız ve zulme karşı direnişinizle ders veriyorsunuz. Nasıl olmasın ki! Siz Şamlılar ribat, cihad ve şehadetin erlerisiniz. Sizler Halid Bin Velid'in, Ubeyde Ibni Cerrah'ın (Allah Onlardan Razı Olsun), İmam Evzai'nin, Nureddin Zengi'nin, Selahaddin Eyyubi'nin, İbni Teymiyye'nin, İzzeddin Kassam'ın ve Mervan Hadid'in evlatlarısınız (Allah hepsine rahmet etsin) !

 

Ey Şam! Sen İslam'ın sütannesi değimlisin?

 

Senin İslam'a olan hizmetlerin unutulur mu?

 

Senin için Selahaddin'den daha güzel bir tac olabilir mi?

 

O taçdan daha süslüsü seni niteleyebilir mi?

Der'a, Cisr Şuğur, Marati Numan, Banyas, Humus, Kahraman Hama'daki, ribat ve cihad Şam'ının her karışındaki hür, kahraman ve cesur yiğitlere selam olsun! Yalın göğüsleriniz ile tank ateşine, top ateşine ve havanlara karşı koymaktasınız.

 

Geceleri ölüm ve bombalamalarla......Gündüzleri ise esaret ve yıkımla geçer.....

 

Bombalar patladıkça ufku kızarır ve kararır....

 

Refahını yitirdikten sonra onu sana kim geri verebilir, sorun....

 

Onun (Esad) kalbi ile taş arasında bir fark var mı....

 

Haklarını arayanlar geldiğinde dediler ki....Kanuna baş kaldıran çeteler birliğimizi hedef aldılar.....

 

 

 

Ona deyin ki: "Bilakis sen suç çetelerinin liderisin, hainlerin önderi ve bozguncuların büyüğüsün, cellatların başı ve terörle savaş adı altında İslam'a karşı savaşta Amerika'nın işbirlikçisi ve İsrail sanırlarının koruyucususun"...

 

Deyin ki : "Zillet dönemi kapanmıştır, aldatma dönemi artık bitmiştir, soygun düzeni iflas etmiştir"...

 

Deyin ki : "Korku zincirlerini kırdık, işkence dolu hapishanelerinizi yerle bir ettik. Suriye'nin mücahitleri ve hür insanları olarak şereflice yaşamaya ya da şehitler olarak ölmeye karar verdik."

 

Bir memleket ki, gençleri yaşamak için ölüme koşmakta......milletinin yaşamı için kendilerini feda etmekte...

 

Ölüm ve hayatın arasında durdunuz....rahattan vazgeçtiğinizde onları zora soktunuz....

 

Eğer hürler ölüm kasesinden içmeyeceklerse öyleyse kim bu kaseden içer ki....

 

Fedakarlık olmadan haklar elde edilemez.....Ölüm nice nesillere hayat verir....Esaret nice nesillere özgürlük getirir....

 

Onu çalacak her el için özgürlüğün kapısı kan kırmızısıdır....

 

 

 

Ey Şam'ın Özgür İnsanları ve Mücahidleri! Zannediyorum ki, dünya müstekbirlerinin oyunlarından ve Haçlıların hilelerinden habersiz değilsiniz. Yönetime geldiğinden beri Beşşar Esad ile işbirliği içinde olan Amerika bugün sizinle beraber olduğunu söylemekte. Öfkenizin Esad'ın tahtını salladığını gören, Tunus ve Mısır'da iki büyük işbirlikçisini yitiren Amerika, İsrail'in sınırlarını ihlâsla koruyan Esad'ın yerine devriminizi ve cihadınızı işlevsiz bırakacak, Amerika süreci takip edip kendi çıkarlarını gözetecek bir düzen getirmek ve sizlere de az bir özgürlük vererek ümmeti kandırmanın peşinde.

 

Batı'ya güzel duygular besleyen kişiye de ki....Serabı güzel görene bunun ne faydası olur ki....

 

Muhaliflerin vaadleri sizi kandırmasın....düzelteceğim iddiasıyla ülkeleri gasp ederler....

 

Vallahi fırsat olursa onlara hazırladıklarımız kabir ve hançerdir....kuzu postuna bürünmüş kurtlar bugün ümmetin kurtarıcısı gibi görülüyor....

 

 

 

Amerika ve Obama'ya deyin ki : "Bizler Fatihlerin evlatlarıyız, mücahitlerin torunlarıyız, mücadelecilerin varisleriyiz"...Deyin ki onlara : "Bizler hürriyet mücadelesi veriyoruz, bozguncu tağutlardan kurtuluş ve İslam topraklarını özgürleştirme mücadelesi veriyoruz".....

 

Deyin ki onlara : "Allah'ın izniyle mübarek öfkemiz ve sert direnişimiz muzaffer cihad bayrağı sevgili Kudüs'ümüzün üzerinde dalgalanmadıkça durmayacaktır".

 

 

 

Ribat ve cihad diyarı Şam'daki Ehlimiz ve kardeşlerimiz! Allah biliyor ki, şayet Haçlılarla sürdürdüğümüz amansız savaşımız ve Sykes-Picot ile çizilen ve yöneticilerimizin kutsadığı sınırlarımız olmasa ben ve kardeşlerim bugün sizinle birlikte ve aranızda olur, sizi ölümüne savunur ve göğüslerimizi sizlere siper ederdik. Ancak bizi sevindiren o ki, Şam'da bunu yapacak yeterli mücahid ve murabitler ziyadesiyle bulunmaktadır. İslam'a ve Müslümanlara olan yardımınıza karşılık Allah sizi hayır ile mükâfatlandırsın. Ey Şam'ın evlatları Celal sahibi Allah size hayırlar versin, Şarkın İzzetli Diyarı Şam'dır.

 

 

 

Davamızın Sonu Allah'a Hamd Etmek ve Resulüne Salât ve Selam Getirmektir.

 

Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatuh

 
  • Paylaş

En Çok Okunanlar