Inca News Haber Portalı

Inca News Haber Portalı Inca News Haber Portalı

Son Dakika
Güncelleme: 14:52, 06 October 2016 Thursday

Gençlik Kültür Merkezi Yeni Dönem Programı Açıklandı

Gençlik Kültür Merkezi Yeni Dönem Programı Açıklandı

İstanbul Fatih merkezli çalışmalar yürüten Gençlik Kültür Merkezi bu yıl da pek çok program ve seminerle hizmet verecek.


  • Paylaş

İlgili Haberler

İstanbul Fatih merkezli çalışmalar yürüten Gençlik Kültür Merkezi 2016-2017 eğitim öğretim döneminde gençlere ve çocuklara yönelik faaliyet programını açıkladı. Çeşitli sosyal aktiviteler, üniversite öğrencileri için özel okuma programları ve atolyeler düzenleyen GKM her yıl çok sayıda uzmanı da konuk ederek çeşitli siyasi-sosyal konularda seminer ve konferasnlar tertip ediyor. 

Bayanlar için eğitim seminerleri, sohbetler ve çeşitli programlar hazırlayan Gençlik Kültür Merkezi her yaş grubuna yönelik faaliyetleriyle yıllardır hizmet veriyor. GKM tarafından yapılan açıklamada bu yılın faaliyet programına dair ayrıntılı bilgi verildi.

"Derneğimizde gerçekleştirdiğimiz Teog kursumuz, ilk ve ortaokul dengi öğrencilere yönelik gerçekleştirdiğimiz müfredatında birçok İslami ve sosyal dersleri barındıran DEGERLERIMIZ eğitim, lise ve üniversiteli sohbetlerimiz, her yas grubundan erkeklere yönelik Sadrettin Furkan antrenörlüğünde gerçekleştirdiğimiz karate derslerimiz ve her yas grubundan bayan ve erkeklere rehber hafızlar nezaretinde gerçekleştirdiğimiz Kur'an-i Kerim derslerimiz ve her çarşamba aksamı 20.00 da Ailece katılabileceğiniz Genel sohbetlerimiz başlamıştır. Sizlerin katılım, katkı ve duaları ile yürüyoruz. Gayret bizden Basari Allah’tandır.

 

Adres Bilgileri

Fevzipaşa Caddesi Binaemini Sokak- No:12 Kıztaşı Fatih/İstanbul

+90 212 521 93 51

 

www.facebook.com/genclikkulturmerkezi

 İlgili Konular » gençlik kültür merkezi |

  • Paylaş

En Çok Okunanlar